warsztaty kulinarne Warszawa

Warsztaty kulinarne kuchni włoskiej

Polacy kochają kuchnię włoską! W każdym polskim mieście i prawie na każdym rogu można się doszukać przytulnych knajpeczek, których specjalnością jest aromatyczna, prosta, ale niezwykle smaczna kuchnia włoska. Pizza, makarony, wino i wszechobecny ser i zioła to kwintesencja południowego smaku.

Kuchni włoskiej możesz zaufać w pełni, dobrze przygotowana nie zawiedzie oczekiwań! Kuchnia włoska jest otwarta i radosna – jak sami włosi! Chętna do zabawy i frywolnego kombinowania. Nie zna granic, a jej jedynym zadaniem jest cieszyć i sycić! Stąd zapewne zaskarbiła sobie uczucia wielu znawców smaków. Lubisz zajadać się włoskimi przysmakami, a przy okazji sam od czasu do czasu coś upichcisz? Poznaj tajniki fantastycznych włoskich przepisów, sekrety najlepszego ciasta na pizzę lub makaron i odwiedź włoski świat kulinarny dzięki naszym warsztatom kulinarnym!

warsztat kulinarny

Mamma mia! Warsztaty kulinarne kuchnia włoska

Kurs kuchni włoskiej to w doskonały wybór dla wszystkich, którzy uwielbiają gotować lub chcą się tego dopiero nauczyć. Nie musimy chyba dodawać, że jest przy tym sporo wybornej zabawy, ponieważ oprócz prawdziwej nauki, oferujemy kulinarne opowieści, wspólne picie dobrego wina lub napojów bezalkoholowych oraz zabawy integracyjne. Chcesz dostać prawdziwe kulinarne wyzwanie? Pragniesz poznać tajemnice południowej kuchni? Nie zwlekaj i zapisz się na kurs gotowania. Warszawa to miejsce, w którym codziennie tworzonych jest miliony włoskich przysmaków! Spraw, aby tego dnia powstało również twoje własne dzieło.

Risotto, pizza, makaron a może gnocchi?

Zapisując się do nas na kurs kuchni włoskiej, możesz nauczyć się gotować swoje ulubione potrawy. Czy wiesz, jak sprawić, aby gnocchi było naprawdę mięciutkie? A ciasto do pizzy chrupiące i puszyste? Chcesz wiedzieć, jak przygotować włoski sos pomidorowy? Zdradzimy ci wszystkie sekrety tej wyjątkowej kuchni. Pokażemy, jak przygotować przepyszne owoce morza, warzywa i inne, niecodzienne potrawy. Na koniec dowiesz się, jak zrobić włoski deser, który powala na kolana. Na życzenie możemy też nauczyć cię przygotowywania wybranych przez ciebie dań.

Zobacz inne warsztaty

Odwiedź nas!