warsztaty kulinarne Warszawa

Warsztaty kulinarne kuchni tajskiej

Wybierz się w egzotyczną podróż do dalekiej Azji i poczuj się jak na prawdziwym tajskim street foodzie! Nasze warsztaty kulinarne to przygoda, w którą zabierzemy cię tu i teraz. Wystarczy, że zapiszesz się na nasze wydarzenie, dostępne zarówno w formie online, jak i w naszym studio! Dzięki nam Azja będzie ci bliższa bardziej niż kiedykolwiek!

kuchnia tajska warsztaty gotowania

Warsztaty kuchni tajskiej: aromaty, przyprawy i egzotyka

Kuchnia tajska co roku wabi miliony turystów na całym świecie, którzy chcąc zakosztować wyjątkowej egzotyki, przybywają do Bangkoku, Chiang Mai i na wyspy. Poszukują kolorowych potraw, oryginalnych składników i wyrazistych smaków. Tęsknisz za wakacjami? Marzysz ci się chwila oderwania od rzeczywistości? Zapraszamy na nasze warsztaty, gdzie w towarzystwie prawdziwych entuzjastów tej niesamowitej kuchni oraz składników, które są sprowadzane specjalnie pod nasze spotkania.

Odkryj siebie podczas warsztatów kuchni tajskiej!

Zdobądź swój własny kulinarny styl, podczas jednej z najlepszych zabaw w twoim życiu. Warsztaty kulinarne to wyborny sposób na spędzanie wolnego czasu. Nie tylko możesz poznać coś nowego, odkryć nowe talenty, ale i wypracować wyjątkowe umiejętności, którymi będziesz mógł zaskoczyć swoich bliskich. Naucz się czegoś nowego, bądź pewny siebie w kuchni i zaimponuj znajomym! Oferujemy ci wyjątkowy sposób na poznanie swojego stylu.

Warsztaty kuchni tajskiej: świetnie zorganizowany czas wspólnej zabawy

Nasze warsztaty trwają 4 godziny warsztatów stacjonarnych lub 2 godziny w przypadku warsztatów online, podczas których otrzymasz od nas składniki do wykonania potraw oraz przepisy, pogawędkę o Tajlandii, dzielenie się doświadczeniem kulinarnym oraz wszelką pomoc, dzięki której ugotujesz prawdziwe tajskie jedzenie.

Menu na warsztatach kuchni tajskiej

Chcesz nauczyć się, jak przygotować prawdziwego Pad Thaia? Uwielbiasz zupkę Tom Yum, a na myśl o deserze Mango Sticky Rice cieknie ci ślinka? Te i wiele innych dań możemy przygotować wspólnie! Jeśli masz życzenie nauczyć się czegoś spoza naszej listy, to śmiało: odezwij się i napisz, co to takiego. Przed nami nie ma menu niemożliwego! Dzięki temu, że w Tajlandii bywamy kilka razy w roku, ta egzotyczna kuchnia nie ma przed nami tajemnic.

Zobacz inne warsztaty

Odwiedź nas!