warsztaty kulinarne Warszawa

Kurs sushi Warszawa

Kurs sushi w Warszawie – łączymy dobrą zabawę i smak Japonii!

Kuchnia japońska wciąż stanowi w Polsce ekskluzywną nowość, jednak sushi wydaje się tą propozycją, która trafiła w gusta osób spragnionych nowych smaków. Wciąż powstają kolejne miejsca, gdzie można spróbować tego przysmaku. Jednak połączenie ryżu, ryb oraz wyrazistych dodatków to nie tylko ciekawe danie, ale cały rytuał jego przygotowania. Podczas warsztatów sushi wprowadzimy Cię w tajniki japońskiej sztuki kulinarnej, a potem wspólnie zasiądziemy do stołu, by sprawdzić, jak smakują efekty tej pracy.

kurs sushi w warszawie

Czego dowiesz się na kursie sushi?

Fotomaki, hosomaki, nigiri… a może california roll? – jeśli nie jesteś pewien, jakiego rodzaju rolek próbowałeś, chcesz otworzyć się na nowe smaki lub samodzielnie odtworzyć ulubiony rodzaj sushi, nasze warsztaty to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu! Nauka robienia sushi wymaga poznania składników charakterystycznych dla kuchni japońskiej, sposobu ich precyzyjnego łączenia i estetycznego podania. Mieszkańcy kraju kwitnącej wiśni opanowali tę sztukę do perfekcji, a teraz ich sekrety możesz poznać, wybierając kurs sushi w Warszawie. Zarówno początkujący, jak i bardziej zaawansowany kucharz i wielbiciel kuchni wschodu wyniesie z warsztatu cenną wiedzę – od znajomości najlepszego ryżu do przygotowania sushi, aż po umiejętność posługiwania się pałeczkami.

Szkolenia sushi – pomysł na prezent i spotkanie z przyjaciółmi

Lubisz gotować i odkrywać nowe smaki? Nauka robienia sushi to oryginalny pomysł na spędzenie wolnego czasu niezależnie od tego, czy dopiero poznajesz kuchnię Japonii czy chcesz zgłębiać jej tajniki i wznieść się na wyższy poziom. Warsztaty przyciągną nie tylko indywidualistów skupionych na doskonaleniu sztuki kulinarnej, ale wybierając kurs sushi dla dwojga, łatwo zorganizować niezapomnianą randkę. A gdyby zamiast do restauracji wybrać się ze znajomymi na kurs sushi? Zajęcia to doskonały pomysł na spędzenie czasu w większym gronie – zarówno w towarzystwie dobrze znanych osób, jak również podczas firmowego wyjścia integracyjnego.  

Zobacz inne warsztaty

Odwiedź nas!