Kulinarny team building – zalety

team building, live cooking, warsztaty kulinarne dla firm, integracja zespołu pracowniczego

Dobrze rozumiejący się i zgrany zespół jest jednym z najważniejszych elementów stanowiących o sukcesie firmy. Jak wskazują badania, jedną z najlepszych form budowania więzi międzyludzkich jest nie tylko wspólne spożywanie posiłków, ale także ich przyrządzanie.

Team Building a gotowanie

Stworzenie zespołu z różniących się między sobą ludzi nie jest zadaniem łatwym. Dlatego coraz większa liczba pracodawców decyduje się na zajęcia integracyjne. Jedną z form jest kulinarny team building. Grupa podczas wspólnego przygotowania posiłków i ich spożywania buduje pozytywne relacje międzyludzkie. W trakcie kulinarnego team buildingu zespół zdobywa nowe umiejętności nie tylko w kontekście kuchni.

Korzyści płynące z warsztatów

Wspólne gotowanie pozwala rozwijać umiejętności pracy w grupie i zdolności komunikacyjnych w ich ramach, uczy dobierania odpowiednich technik i narzędzi oraz odpowiedzialności za powierzone zadania. Zajęcia wyzwalają kreatywność i nieszablonowe myślenie. Wszystkie umiejętności, wypracowane na warsztatach, mogą z powodzeniem zostać przeniesione na grunt firmy i tam procentować w codziennej pracy zespołowej. Warto więc spróbować tej formy integracji zespołu oraz warsztatowej metody team buildingu. Zachęcamy do skorzystania naszej z oferty warsztatów kulinarnych dla firm, nasi kucharze już czekają, by pomóc Wam w budowaniu umiejętności współpracy i komunikacji mających na celu wspólne osiąganie sukcesów!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *