Gotowanie na żywo – live cooking

gotowanie na żywo

Gotowanie na żywo ostatnimi czasy staje się trendem globalnym. W wielu zakątkach Internetu mamy możliwość podglądania pracy kucharzy, czy to na żywo jako streaming, czy w formie odtwarzania zapisu nagrania. Chcemy wam zaproponować coś innowacyjnego. Live cooking nie musi się sprowadzać do biernego odbioru prezentowanych treści. Z nami będziecie mieli szansę wziąć udział w prawdziwych warsztatach kulinarnych prowadzonych na żywo przez naszych najlepszych kucharzy.

A może wypróbować formułę warsztatów kulinarnych online?

Jeśli chcielibyście zorganizować dla swoich pracowników ciekawą formę eventu, możemy zaproponować pokazy gotowania dla firm. Wszystko w formule na żywo – rozumiemy, że czasem niełatwo jest wyjechać z firmy całą grupą. Ale w formule live cooking każda kulinarna podróż, nawet ta w najodleglejsze zakątki świata, jest możliwa. W czasie warsztatów kulinarnych dla firm pokażemy wam potrawy z Tajlandii czy najlepsze sztuczki shushi masterów.

Dla kogo przeznaczone jest gotowanie na żywo?

Właściwie dla każdego. Ta forma warsztatów może zachęcić do prób kulinarnych osoby, które praca w grupie może troszkę paraliżować. W formule live cooking ten problem nie istnieje, każdy może traktować taki warsztat jako przeznaczony wyłącznie dla niego. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą warsztatów kulinarnych dla firm i kontaktu z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy was do specjalnego eventu – gotowania na żywo przez Internet.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *