Najczęstsze pytania

Nie trzeba wiele! Wystarczy zabrać ze sobą dobry humor, chęci i otwartość. My zapewnimy całą resztę.

Przy szkole znajdziesz nasz sklepik stacjonarny, gdzie będzie można kupić wszystkie „trudno” dostępne produkty. Niedługo będziemy też online. Dajcie nam jeszcze chwileczkę na rozruch 😉

Absolutnie nie! Jesteśmy gotowi i czekamy na każdego, kto ma w sobie chociaż odrobine chęci nauki i uczestnictwa we wspólnej zabawie. Prowadzimy zajęcia zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, czy młodzieży.

Mamy też kursy w języku angielskim, wystarczy do nas napisać, kiedy odbywa się najbliższa tura zajęć dla obcokrajowców, lub sprawdzić w kalendarzu. Jeśli potrzebujecie zajęć w innym języku dajcie nam znać, zorganizujemy tłumacza. Zresztą… smak jest językiem ponad językami!

W naszej szkole pokazujemy, że gotowanie to przede wszystkim dobra zabawa i każdy potrafi gotować, tylko jeszcze o tym, nie wie 🙂
 

Po zajęciach jest możliwość spakowania swoich smakołyków na wynos. Zachęcamy jednak, do przyniesienia swoich pudełek wielorazowego użytku. Ograniczajmy zużycie i produkcję plastikowych oraz styropianowych opakowań.

TEKST TEKST

Aktualności

https://wuk.com.pl/author/quechua3_kuchniawuk/

Wakacyjna integracja pracowników -

Sezon letni to okres, w którym wakacyjna integracja pracowników wydaje

https://wuk.com.pl/author/quechua3_kuchniawuk/

Jak budować zaangażowanie zespołu?

Zgrany, ufający sobie i zaangażowany zespół to prosta droga do

https://wuk.com.pl/author/quechua3_kuchniawuk/

Impreza firmowa – co

Integracja pracowników to kluczowy element w budowaniu sukcesu firmy. Ludzi