Najczęstsze pytania

Nie trzeba wiele! Wystarczy zabrać ze sobą dobry humor, chęci i otwartość. My zapewnimy całą resztę.

Przy szkole znajdziesz nasz sklepik stacjonarny, gdzie będzie można kupić wszystkie „trudno” dostępne produkty. Niedługo będziemy też online. Dajcie nam jeszcze chwileczkę na rozruch 😉

Absolutnie nie! Jesteśmy gotowi i czekamy na każdego, kto ma w sobie chociaż odrobine chęci nauki i uczestnictwa we wspólnej zabawie. Prowadzimy zajęcia zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, czy młodzieży.

Mamy też kursy w języku angielskim, wystarczy do nas napisać, kiedy odbywa się najbliższa tura zajęć dla obcokrajowców, lub sprawdzić w kalendarzu. Jeśli potrzebujecie zajęć w innym języku dajcie nam znać, zorganizujemy tłumacza. Zresztą… smak jest językiem ponad językami!

W naszej szkole pokazujemy, że gotowanie to przede wszystkim dobra zabawa i każdy potrafi gotować, tylko jeszcze o tym, nie wie 🙂
 

Po zajęciach jest możliwość spakowania swoich smakołyków na wynos. Zachęcamy jednak, do przyniesienia swoich pudełek wielorazowego użytku. Ograniczajmy zużycie i produkcję plastikowych oraz styropianowych opakowań.

Masz inne pytania?

Aktualności

https://wuk.com.pl/author/quechua3_kuchniawuk/

Budowanie zespołu - jak

Budowanie zespołu w firmie. Od czego zacząć? Dobrze działający mechanizm

https://wuk.com.pl/author/quechua3_kuchniawuk/

Kuchnia tajska charakterystyka PÓŁNOCY

Obecnie nam znana tajska kuchnia (Warszawa - oferujemy Warsztaty kulinarne

https://wuk.com.pl/author/quechua3_kuchniawuk/

Rodzaje japońskiego sushi

Warsztaty Sushi dla firm. Warszawa w objęciach Japonii. Dziś proponujemy